Найстильніший Nissan. Тест нового Murano

Прототипом третього Murano був концепт-кар Nissan Resonance, представлений в 2013 році. Машина виявилася дуже сміливою, але Nissan вже привчив до того, що не боїться оригінальних рішень в серійних автівках - згадайте Juke або кабріолет Murano. Тут представлені фірмові ґратки радіатору з V-подібною вставкою в центрі, фари та ліхтарі в стилі купе Nissan 370Z та «летючий» дах з замаскованою задньою стійкою. Схожим рішенням може похизуватись і новий Lexus RX, який виступає в тому ж жанрі середньорозмірних кросоверів.

Пропорції Murano дещо змінилися, він став на 30 мм ширше (1915 мм), на 29 мм нижче (1691 мм) та на 38 мм довшим (4898 мм). Це позитивно відзначилося не лише на дизайні, набагато кращою стала обтічність - Nissan заявляє коефіцієнт опору повітрю 0.31 (раніше був 0.35). І це один з кращих показників в сегменті!

Внутрішня гармонія

Тим дивніше, що саме шум вітру починає першим проникати в салон, починаючи приблизно з 120 км/год. Але насправді з Murano просто не хочеться виходити! Заспокійливі, плавні лінії передньої панелі, приголомшливі вставки з незвичайного «перламутрового» пластику, приємні на дотик матеріали та по-американському зручні та м'які крісла. А ще цілком нова центральна консоль - якщо в родича Nissan Pathfinder все ще хизуэться наріст з купою кнопок, під яким розташовано простенькі блоки клімат-контролю та аудіосистеми, то в Murano багато функцій покладено на сенсорне або голосове керування новим комплексом Nissan Connect з 8 дюймовим екраном.

Сюрпризи на ходу

Murano, як і раніше, сертифікований на «податкові» 249 к.с. (Крутний момент знизився з 334 до 325 Н∙м), а в коробці передач знижено тертя в підшипниках та зменшено масляну ванну. Для водія це означає лише одне - впевнений розгін з будь-яких швидкостей під оксамитовий гуркіт V6.

Незважаючи на легший кузов зі збільшеною часткою високоміцних сталей, нові опції та поліпшену шумоізоляцію, Murano став трохи важче за попередника, тому розгін до сотні виріс з 8,0 до 8,2 секунди. Максимальну швидкість обмежено на позначці 210 км/год. Але наразі є і більш спритна версія з тим же двигуном і... переднім приводом! Вона розганяється до 100 км/год за 7,9 секунди. На цьому сюрпризи під капотом не завершуються.

Оскільки як Murano, так і Pathfinder побудовані на загальній платформі, то не дивно, що новачкові дісталася гібридна версія. В якості двигуна внутрішнього згоряння там виступає чотирициліндровий агрегат об'ємом 2,5 літри з механічним компресором! Йому асистує 15-кіловатний електромотор, інтегрований до варіатору. Сумарна віддача складає 254 к.с. та 368 Н∙м.
Тому навіть з урахуванням збільшеної до 1950 кг маси, (це на 67 кг більше, ніж у повнопривідного Murano V6) він поступається лише на 0,1 секунди в розгоні до сотні. І суб'єктивно з середніх швидкостей гібридний Murano розганяється навіть трохи краще.

Гібридний Nissan Murano пального споживає менше, в середньому при інтенсивному темпі руху вийшло близько 10 л/100 км. Бензиновий «їсть» на 2-3 л/100 км більше. Найімовірніше, конкурувати Murano буде з Ford Explorer, Toyota Highlander та Lexus RX.

 
We're here to Help You
x
Text Chat
Start Live Chat

Call us now

+1 416.900.3303 

Request a Call Back

Leave a Suggestion